top of page
hijyen koridoru

DSE-EB800 Hijyen Bariyeri Taban Fırçalamalı ve Lavabolu

Temassız olarak sıvı sabun alımı, el yıkama ve her iki ele de dezenfektan alımı ile açılan turnikeli geçiş sağlar. Çizme ve bot tabanının otomatik çalışan endüstriyel motorlu fırçalarla yıkanmasını sağlar. Tamamı 304 kalite paslanmaz çelik malzemelidir. Her iki yönde geçişe uygundur. Yüksekliği ayarlanabilir ayaklıdır. 

El Yıkama İstasyonu: Paslanmaz çelik lavabolu ve sensörlüdür. Lavaboya temas olmaz, önüne gelindiğinde otomatik olarak çalışır. Beraberinde 5L sıvı sabun bidonu hazneli paslanmaz çelik ve sensörlü sıvı sabun verici vardır. 

El Kurutma İstasyonu: 400'lü Z katlı  kağıt havluluk ve çöp kutusundan oluşur.  Opsiyonel olarak paslanmaz çelik ve sensörlü hızlı el kurutucu takılabilir.    

Taban Fırçalama Sistemi : Sürekli geçiş sağlayan sensör kontrollu 2 adet yatay endüstriyel motorlu silindirik temizleme fırçalarına su-deterjan karışımı püskürtmek suretiyle bot/çizme tabanı yıkama sistemlidir. Fırçalama haznesi uzunluğu 800mm 'dir.

Nem Alıcı Paspas : Fazla nemi almak içindir. Kıvırcık paspaslıdır.

Çift El Dezenfekte Cihazı ve Turnike Sistemi :  Otomatik çalışır. Her iki ele de dezenfektan alımını sağlayan çift hazneli ve çift sensörlü el dezenfektan verici (püskürtme) ve dezenfektan alındığında geçiş sağlayan üç kollu elektrikli turnike sistemlidir. 

Su beslemesi: Önerilen basınç: 3 bar. Maksimum sıcaklık: 50°C. Su debisi: 14 l / dk. 

Elektrik beslemesi: 400V ,50Hz Güç: 0.6 kW.

Ölçüler : 180cm (uzunluk) x 100cm (genişlik) x 170cm (yükseklik)

hijyen bariyeri
bottom of page